Neopor — найкращий матеріал для утеплення. Застосовується в технології — комблок

Поделиться ссылкой:

 

Матеріал Neopor® — найоптимальніше рішення для використання в конструкціїї комблоку в якості утеплювача.

Якісні вироби BASF — Більше 50 років лідируючі позиції у виробництві матеріалів для теплоізоляції.

Styropor® — це назва асоціюється з історією успіху. Розроблений компанією BASF 50 років тому спінений полістирол, скорочено EPS, став класичним матеріалом для теплоізоляції. Під маркою Styropor EPS в даний час застосовується в усьому світі як ефективний теплоізоляційний матеріал і надійний засіб упаковки.

Якісні вироби BASF — Більше 50 років лідируючі позиції у виробництві матеріалів для теплоізоляції. Styropor® — це назва асоціюється з історією успіху. Розроблений компанією BASF 50 років тому спінений полістирол, скорочено EPS, став класичним матеріалом для теплоізоляції. Під маркою Styropor EPS в даний час застосовується в усьому світі як ефективний теплоізоляційний матеріал і надійний засіб упаковки.

Neopor® є вдосконаленим утеплювачем на базі класичного Styropor. Новий матеріал для сучасних утеплювачів піддається вспениванию так само, як Styropor, і подальшого формуванню у вигляді плит і блоків.Істотна відмінність — сріблясто-сірий колір — видно неозброєним оком: до складу Neopor входить графіт. Він поглинає і відображає теплове випромінювання і збільшує ефективність теплоізолюючих властивостей EPS майже на 20 відсотків. Вироби на базі Neopor від компанії BASF — це економічно виправдані вкладення в майбутнє, спрямовані на збереження вартості нерухомості на максимально довгий термін.

Neopor® — це маленькі чорні кульки з полістиролу, що містять вспенівающий агент, під дією якого вони розширюються. Компанія BASF виробляє цей унікальний матеріал, який виробники теплоізоляційних матеріалів використовують для виробництва утеплювачів, що застосовуються в самих різних областях.

Чорні кульки в процесі подальшої переробки піддаються вспениванию на стандартному обладнанні для виробництва виробів на базі EPS, в результаті виходять піноблоки сріблясто-сірого кольору і формуванням, теплоізоляційні властивості яких до 20 відсотків краще в порівнянні з традиційними матеріалами на основі EPS. Потім з блоків нарізають плити різної товщини.

Утеплювачі з Neopor мають поліпшені теплоізоляційними властивостями, при цьому забезпечується економія сировини до 50 відсотків у порівнянні зі звичайним матеріалом EPS. Тому можна говорити про внесок в захист навколишнього середовища та економії коштів. Екологічно безпечні утеплювачі з Neopor в складі кульок містять повітря. За рахунок цього теплопровідність матеріалу гарантована протягом усього терміну служби будівлі.

Теплоізоляційні матеріали на базі Neopor тим самим відповідають потребам сучасного і екологічно безпечного стилю життя. Ми називаємо це: «Innovation in Insulation».

Neopor ® — теплоізолюючі підвищеної ефективності — При однаковій товщині плити ефективність на 20 відсотків вище. Завдяки особливим властивостям вироби плити утеплювача з цього матеріалу до 20 відсотків більш ефективні, ніж звичайні EPS. Подібний результат досягається за рахунок дрібних частинок графіту в складі матеріалу Neopor®, які поглинають або відбивають тепло.

Вказану особливість Neopor забудовники і проектувальники можуть використовувати на власний благо. Застосування плит утеплювача на базі Neopor забезпечить значно вищу ефективність та сприятиме подальшому зменшенню споживання енергії.

Утеплювачі з Neopor більш ефективні в порівнянні з традиційним EPS.

Крім того, вони мають і інші переваги:
-водовідштовхувальні властивості
-Можливість взаємопроникнення газів
-Збереження форми і розмірів
-Екологічна безпека завдяки високому ступеню екоеффектівності
-Матеріали стійкі до старіння, не гниють
-Спрощене застосування за рахунок зменшення ваги
-Швидка установка без пилу
-Варіант виконання з урахуванням погодних факторів
-Не викликає роздратування шкіри

Універсальне застосування

Будівельні конструкції, де є жорсткі вимоги до товщини утеплювача, наприклад, при реконструкції старих будівель, плити утеплювача, що мають в порівнянні з традиційними EPS меншу товщину при однаковій ефективності виявляться кращими. Результат: вище економія при енергоспоживанні.

Якість

Плити утеплювача з Neopor стійкі до старіння і не гниють, зберігають форму і розміри. Вони забезпечують взаємопроникнення газів, мають яскраво виражені водовідштовхувальні властивості і характеризуються низьким водопоглинанням.

Пожежна безпека

Утеплювачі з Neopor провадяться відповідно до вимог європейського стандарту EN 13163, за ступенем пожежної безпеки вони відносяться до категорії єврокласу E відповідно до EN 13501-1 і B1 по DIN 4102. Neopor P не відрізняється вогнестійкістю.

Зручність застосування

Плити утеплювача з Neopor швидко встановлюються незалежно від погодних умов. Вони легко ріжуться і шліфуються, не зліплять очі при яскравому сонячному світлі. При їх установці не утворюється пил, вони не подразнюють шкіру.

Звукоізоляція

Еластифікована плити утеплювача з Neopor крім економії енергоспоживання сприяють поліпшенню звукоізоляції в приміщенні.

Довговічність

Стійкість до старіння і гниття перетворює матеріали з Neopor в довговічні і надійні утеплювачі.

Теплоізоляція — це якість життя. Застосування матеріалу Neopor ® забезпечить максимальну ефективність утеплення.

Відмінна ефективність утеплювачів з матеріалу Neopor® — це істотні переваги в практичному будівництві для архітекторів, інженерів, будівельників і забудовників. Поглинання або відображення інфрачервоного випромінювання матеріалом Neopor істотно скорочує теплопровідність будівлі.

Матеріал в меншій мірі, ніж звичайні плити теплоізоляції, пропускає тепло. Застосування Неопор найбільш вигідно там, де при малій абсолютної щільності утеплювача потрібно добитися максимальної ефективності утеплення. На малюнку показано, що утеплювачі з Neopor з абсолютною щільністю 15 кг / м3 забезпечується, наприклад, теплопровідність ≤ 0,032 Вт / (м • K). Для звичайного EPS порівнянної абсолютної щільності параметр теплопровідності становить ≥ 0,037 Вт / (м • K).

Neopor - найкращий матеріал для утеплення. Застосовується в технології - комблок
Neopor - найкращий матеріал для утеплення. Застосовується в технології - комблок

Утеплювачі на базі матеріалу Neopor ® — екологічні та ефективні — Зниження використання сировини на 50% зберігає цінні ресурси Порівняно з традиційним матеріалом EPS при виробництві плит утеплювача з матеріалу Neopor® потрібно на 50 відсотків менше сировини. Тому Неопор характеризується підтвердженої підвищеної ефективністю при зменшенні впливу на навколишнє середовище, в рамках аналізу екоеффектівності матеріал має найкращі показники. Аналіз екологічної ефективності комплексної системи теплоізоляції на прикладі енергоефективного будинку в кварталі Брункфіртель міста Людвігсхафен в 2000 р, підтверджений інститутом екології Фрайбурга і TÜV.
Neopor - найкращий матеріал для утеплення. Застосовується в технології - комблок
 
Підвищення ефективності на тлі зниження витрат Аналіз екоеффектівності розглядає вироби і технології як з економічної, так і з екологічної точки зору. Результат подібної оцінки на прикладі комплексної системи теплоізоляції (Фасадна система) з урахуванням коефіцієнта теплопередачі 0,29 Вт / (м2 • K) представлений на зображенні. Величезна перевага теплоізоляційних плит з матеріалу Neopor полягає в тому, що потреба в сировині знижується до 50 відсотків, за рахунок цього є можливість економії коштів і ресурсів, що, в свою чергу, також зменшує вплив на навколишнє середовище. Утеплювачі з Neopor в порівнянні з альтернативними продуктами мають економічні переваги з урахуванням зменшення впливу на навколишнє середовище, їх застосування дозволяє підвищити екоеффектівності і забезпечити сучасний рівень теплоізоляції.

Автор статті: Колесник Генадій Федорович, офіційний представник будівельно виробничої компанії «AVcom».