ТАУНХАУС — НАЙКРАЩИЙ ВИБІР, ЯКЩО ВИ В ПОШУКАХ ЖИТЛА!

ТРИ «ЦЕ» про ТАУНХАУС в ЖК «ОЛІВІЯ»

1Ц: кожному у власність:

— будинок з 2 повноцінними поверхами;

— задній двір для барбекю, ранкової кави, зарядки, йоги та інш.;

— ділянка землі з власним кадастровим номером;

— паркова на 2-3 автомобілі;

— зона відпочинку та дитячий майданчик на території.

2Ц:

— безпека – територія закрита, автоматичні ворота, вхід на ключ або код;

— комфорт – багато простору, невелика кількість будинків, широка дорога та зручні тротуари;

— естетичність – все витримано в сучасному європейському стилі та виглядає гармонійно: фасади, плитка, стовпи освітлення, паркани, клумби та інші елементи;

— раціональність – комплекс спроектований таким чином, що має вигляд маленького затишного і одночасно дуже зручного «містечка».

3Ц:

— матеріали – якісні, дорогі, перевірені часом!

— технології – нові, давно забуті осучаснені, а також надійні добрі старі!

— затрати, при будівництві ми обираємо професіональні команди спеціалістів, співпрацюємо з відповідальними постачальниками, піклуємось про якісний продукт. Тому собівартість нашого ТАУНХАУСА на порядок вища за середній сегмент подібного будівництва.

— економія витрат. Комунальні платежі на багато менші, ніж у квартирі чи будинку! Це ФАКТ.Ви маєте індивідуальне опалення, гарне утеплення (вікна, дах, стіни), пільгові тарифи!

Можна ще довго розповідати, але головне, що придбання ТАУНХАУСУ в ЖК «ОЛІВІЯ» — не розкіш, а приклад сучасного надійного житла, яке щодня полонить серця багатьох сімей!

Який матеріал обрати для будівництва будинку?

         Ідеального матеріалу не існує, але зваживши переваги/недоліки, можна вибрати матеріал, який максимально відповідає вашим потребам і можливостям.
        При будівництві будинків ми віддаємо перевагу матеріалам поданим у таблиці.

Матеріал Характеристика Переваги Недоліки
 ЦЕГЛА (повнотіла,  червона) Традиційний  будівельний матеріал, перевірений часом. Являє собою монолітний шматок обпаленої глини, строго заданого розміру. Цегла дозволяє зводити будівлі висотою більш ніж три поверхи, витримує великі фізичні навантаження.За рахунок особливої популярності даного матеріалу і того, що стіни з цегли зводилися ще в стародавні часи, технологія споруди з цегли відточена до ідеалу. Відповідно, хорошого майстра по кладці цегли знайти легко. * міцність

* екологічність

* пожежостійкість

* морозостійкість

* стійкість до перепадів температури

* стійкість до ураження грибками комахами, гризунами

* програє в теплоізоляційних властивостях більш сучасним матеріалам (стіна має бути або не менше 1-1,5 метра, або потребує додаткового утеплення)

* недоцільно висока вартість будівництва

ГАЗОБЕТОН Будівельний матеріал в формі великих блоків. Газобетон є одним з видів ніздрюватого бетону. Цей матеріал на 80% складається з чарунків, які заповнені повітрям. Ця властивість обумовлює невелику вагу матеріалу. До складу матеріал входять цемент, газоутворювач, гіпс, кварцовий пісок, вапно та ін. Матеріал не використовується для будівництва несучих стін багатоповерхівок. Газобетонні блоки мають різні габарити і форму. Кожен вид призначений для якихось певних цілей. Так, гладкостінні блоки служать для зведення несучих стін до 3-х поверхів і внутрішніх перегородок. Для різних цілей використовуються вироби різної ширини. * екологічність

* пожежостійкість

* невисока вартість

* відмінні звукоізоляційні властивості

* низька теплопровідність: зберігає тепло взимку і прохолоду влітку

* легкий, швидкомонтований матеріал, який не вимагає закладання потужного фундаменту

* досить крихкий матеріал

* у разі деформації фундаменту, або порушенні технології укладання, блоки можуть тріснути

* використання більш дорогих матеріалів для оздоблення фасадів, які мають відповідний коефіціент паропроникності і водовідштовхування

СІП ПАНЕЛЬ СІП панелі (у перекладі з англійської SIP — Structural Insulated Panel) являють собою тришарові будматеріали, які складаються з двох орієнтовано-стружкових плит (ОСП або OSB), між якими під тиском приклеюється шар твердого утеплювача (пінополістиролу), або під тиском закачується пінополіуретан (PUR ). СІП панелі ще називають сендвіч панелями. СІП панелі широко застосовуються для будівництва швидкозбірних каркасних будинків в житловому будівництві. Стіни з СІП панелей зводяться на каркасі з вертикального дерев’яного бруса, або металу, з’єднаного між собою розпірками і обвязками. * легка вага і економія на фундаменті

* найвища швидкість будівництва

* гарне енергозбереження

* низька вартість споруди

* обмеження висоти споруди (не більше двох поверхів

* паронепроникність і низька теплопровідність, що приводить до ефекту термоса в середині приміщення

* недостатня міцність

КОМБЛОК Це блок нерухомої комбінованої опалубки з можливістю регулювання товщини бетонного ядра стіни. Цей тип матеріалу призначений для зведення будівель за технологією монолітного будівництва. Будинок  за технологією Комблок — це будинок, стіни якого, внутрішня сторона з гіпсової панелі, а зовнішня з пінополістирольних блоків, які залиті важким бетоном і є, незнімною опалубкою. Заповнені бетоном, вони утворюють монолітну стіну. Слід виділити Комблок з використанням панелі утеплення Neopor, як більш енергоефективний. *  міцність

* надійність

* висока теплова  ізоляція

* швидке будівництво

* не вимагає в подальшому внутрішньої штукатурної обробки

* висока вартість матеріалу;

* використання послуг кваліфікованих фахівців у сфері даної технології

   З даного переліку, варто виділити КОМБЛОК як «молодий», але достатньо перспективний матеріал для будівництва надійного, теплого та комфортного будинку.
         Більш розгорнуту інформацію по КОМБЛОКУ та інших матеріалах читайте в наших статтях/новинах.

Neopor — найкращий матеріал для утеплення. Застосовується в технології — комблок

 

Матеріал Neopor® — найоптимальніше рішення для використання в конструкціїї комблоку в якості утеплювача.

Якісні вироби BASF — Більше 50 років лідируючі позиції у виробництві матеріалів для теплоізоляції.

Styropor® — це назва асоціюється з історією успіху. Розроблений компанією BASF 50 років тому спінений полістирол, скорочено EPS, став класичним матеріалом для теплоізоляції. Під маркою Styropor EPS в даний час застосовується в усьому світі як ефективний теплоізоляційний матеріал і надійний засіб упаковки.

Якісні вироби BASF — Більше 50 років лідируючі позиції у виробництві матеріалів для теплоізоляції. Styropor® — це назва асоціюється з історією успіху. Розроблений компанією BASF 50 років тому спінений полістирол, скорочено EPS, став класичним матеріалом для теплоізоляції. Під маркою Styropor EPS в даний час застосовується в усьому світі як ефективний теплоізоляційний матеріал і надійний засіб упаковки.

Neopor® є вдосконаленим утеплювачем на базі класичного Styropor. Новий матеріал для сучасних утеплювачів піддається вспениванию так само, як Styropor, і подальшого формуванню у вигляді плит і блоків.Істотна відмінність — сріблясто-сірий колір — видно неозброєним оком: до складу Neopor входить графіт. Він поглинає і відображає теплове випромінювання і збільшує ефективність теплоізолюючих властивостей EPS майже на 20 відсотків. Вироби на базі Neopor від компанії BASF — це економічно виправдані вкладення в майбутнє, спрямовані на збереження вартості нерухомості на максимально довгий термін.

Neopor® — це маленькі чорні кульки з полістиролу, що містять вспенівающий агент, під дією якого вони розширюються. Компанія BASF виробляє цей унікальний матеріал, який виробники теплоізоляційних матеріалів використовують для виробництва утеплювачів, що застосовуються в самих різних областях.

Чорні кульки в процесі подальшої переробки піддаються вспениванию на стандартному обладнанні для виробництва виробів на базі EPS, в результаті виходять піноблоки сріблясто-сірого кольору і формуванням, теплоізоляційні властивості яких до 20 відсотків краще в порівнянні з традиційними матеріалами на основі EPS. Потім з блоків нарізають плити різної товщини.

Утеплювачі з Neopor мають поліпшені теплоізоляційними властивостями, при цьому забезпечується економія сировини до 50 відсотків у порівнянні зі звичайним матеріалом EPS. Тому можна говорити про внесок в захист навколишнього середовища та економії коштів. Екологічно безпечні утеплювачі з Neopor в складі кульок містять повітря. За рахунок цього теплопровідність матеріалу гарантована протягом усього терміну служби будівлі.

Теплоізоляційні матеріали на базі Neopor тим самим відповідають потребам сучасного і екологічно безпечного стилю життя. Ми називаємо це: «Innovation in Insulation».

Neopor ® — теплоізолюючі підвищеної ефективності — При однаковій товщині плити ефективність на 20 відсотків вище. Завдяки особливим властивостям вироби плити утеплювача з цього матеріалу до 20 відсотків більш ефективні, ніж звичайні EPS. Подібний результат досягається за рахунок дрібних частинок графіту в складі матеріалу Neopor®, які поглинають або відбивають тепло.

Вказану особливість Neopor забудовники і проектувальники можуть використовувати на власний благо. Застосування плит утеплювача на базі Neopor забезпечить значно вищу ефективність та сприятиме подальшому зменшенню споживання енергії.

Утеплювачі з Neopor більш ефективні в порівнянні з традиційним EPS.

Крім того, вони мають і інші переваги:
-водовідштовхувальні властивості
-Можливість взаємопроникнення газів
-Збереження форми і розмірів
-Екологічна безпека завдяки високому ступеню екоеффектівності
-Матеріали стійкі до старіння, не гниють
-Спрощене застосування за рахунок зменшення ваги
-Швидка установка без пилу
-Варіант виконання з урахуванням погодних факторів
-Не викликає роздратування шкіри

Універсальне застосування

Будівельні конструкції, де є жорсткі вимоги до товщини утеплювача, наприклад, при реконструкції старих будівель, плити утеплювача, що мають в порівнянні з традиційними EPS меншу товщину при однаковій ефективності виявляться кращими. Результат: вище економія при енергоспоживанні.

Якість

Плити утеплювача з Neopor стійкі до старіння і не гниють, зберігають форму і розміри. Вони забезпечують взаємопроникнення газів, мають яскраво виражені водовідштовхувальні властивості і характеризуються низьким водопоглинанням.

Пожежна безпека

Утеплювачі з Neopor провадяться відповідно до вимог європейського стандарту EN 13163, за ступенем пожежної безпеки вони відносяться до категорії єврокласу E відповідно до EN 13501-1 і B1 по DIN 4102. Neopor P не відрізняється вогнестійкістю.

Зручність застосування

Плити утеплювача з Neopor швидко встановлюються незалежно від погодних умов. Вони легко ріжуться і шліфуються, не зліплять очі при яскравому сонячному світлі. При їх установці не утворюється пил, вони не подразнюють шкіру.

Звукоізоляція

Еластифікована плити утеплювача з Neopor крім економії енергоспоживання сприяють поліпшенню звукоізоляції в приміщенні.

Довговічність

Стійкість до старіння і гниття перетворює матеріали з Neopor в довговічні і надійні утеплювачі.

Теплоізоляція — це якість життя. Застосування матеріалу Neopor ® забезпечить максимальну ефективність утеплення.

Відмінна ефективність утеплювачів з матеріалу Neopor® — це істотні переваги в практичному будівництві для архітекторів, інженерів, будівельників і забудовників. Поглинання або відображення інфрачервоного випромінювання матеріалом Neopor істотно скорочує теплопровідність будівлі.

Матеріал в меншій мірі, ніж звичайні плити теплоізоляції, пропускає тепло. Застосування Неопор найбільш вигідно там, де при малій абсолютної щільності утеплювача потрібно добитися максимальної ефективності утеплення. На малюнку показано, що утеплювачі з Neopor з абсолютною щільністю 15 кг / м3 забезпечується, наприклад, теплопровідність ≤ 0,032 Вт / (м • K). Для звичайного EPS порівнянної абсолютної щільності параметр теплопровідності становить ≥ 0,037 Вт / (м • K).

Neopor - найкращий матеріал для утеплення. Застосовується в технології - комблок
Neopor - найкращий матеріал для утеплення. Застосовується в технології - комблок

Утеплювачі на базі матеріалу Neopor ® — екологічні та ефективні — Зниження використання сировини на 50% зберігає цінні ресурси Порівняно з традиційним матеріалом EPS при виробництві плит утеплювача з матеріалу Neopor® потрібно на 50 відсотків менше сировини. Тому Неопор характеризується підтвердженої підвищеної ефективністю при зменшенні впливу на навколишнє середовище, в рамках аналізу екоеффектівності матеріал має найкращі показники. Аналіз екологічної ефективності комплексної системи теплоізоляції на прикладі енергоефективного будинку в кварталі Брункфіртель міста Людвігсхафен в 2000 р, підтверджений інститутом екології Фрайбурга і TÜV.
Neopor - найкращий матеріал для утеплення. Застосовується в технології - комблок
 
Підвищення ефективності на тлі зниження витрат Аналіз екоеффектівності розглядає вироби і технології як з економічної, так і з екологічної точки зору. Результат подібної оцінки на прикладі комплексної системи теплоізоляції (Фасадна система) з урахуванням коефіцієнта теплопередачі 0,29 Вт / (м2 • K) представлений на зображенні. Величезна перевага теплоізоляційних плит з матеріалу Neopor полягає в тому, що потреба в сировині знижується до 50 відсотків, за рахунок цього є можливість економії коштів і ресурсів, що, в свою чергу, також зменшує вплив на навколишнє середовище. Утеплювачі з Neopor в порівнянні з альтернативними продуктами мають економічні переваги з урахуванням зменшення впливу на навколишнє середовище, їх застосування дозволяє підвищити екоеффектівності і забезпечити сучасний рівень теплоізоляції.

Автор статті: Колесник Генадій Федорович, офіційний представник будівельно виробничої компанії «AVcom».

 

Пасивний будинок

Що таке пасивний будинок? Коротко про технології пасивних будинків

Економія енергії та коштів на опалення — питання, яке гостро стоїть перед будь-якою людиною. Концепція будинку, який не споживає енергію, не нова. В Європі такий вид житлового будівництва досить поширений, а в Україні він тільки починає набирати обертів.

Пасивний будинок — це будинок, який не вимагає опалення і його енергоспоживання зведено до мінімуму. Такий ефект досягається за рахунок правильного архітектурного планування, інженерних рішень, вентиляції з рекуперацією тепла, відсутність містків холоду і товстого шару утеплювача з зовнішньої частини будівлі.

Порівняння пасивного і звичайного будинку

Середньостатистичний будинок споживає найбільшу кількість енергії в зимовий період. Втрати тепла потрібно відновлювати за рахунок інших джерел енергії. Таким чином усереднений показник енергоспоживання становить 250 кВт • год / м2.

Вважається що пасивним будинком є будинок, який споживає не більше 15 кВт • год / м2 на рік. Для досягнення такого ефекту в звичайному житловому будівництві з газоблоку або цегли, доведеться використовувати від 300 мм утеплення пінопластом.

Як зазначено вище, в звичайному будинку втрати теплого повітря відбуваються через дах, стіни, вікна, системи вентиляції та щілини. Виною тому можуть бути помилки некваліфікованих робітників, порушення технології при будівництві, неправильний монтаж вікон і неякісне утеплення стін і даху.

Особливості пасивного будинку

Пасивний будинок може і не використовувати опалення взагалі. Для збереження тепла достатньо всього лише не випускати його з дому, а тепло може вироблятися побутовими електроприладами.

Орієнтування будівлю на південь допомагає ефективно використовувати енергію, яка надходить в будинок з сонячними променями і при правильному плануванні віконних прорізів нагріває будинок.

У пасивному будинку кожне приміщення вентилюється, щоб за допомогою свіжого повітря створити сприятливий для проживання мікроклімат. Система рекуперації тепла дозволяє досягти рівня повернення повітря до 90%. Таким чином знижуються втрати тепла, які виникають при звичайному провітрюванні. Також, в пасивних будинках можуть використовуватися поновлювані джерела енергії. Наприклад, теплові насоси, сонячні батареї.

Висновок:

Пасивний будинок — це будинок, який вимагає правильного ландшафтного планування, максимальної компактності будівлі, дотримання правил скління будівлі, наявності правильно збудованих акумулюючих елементів для поглинання і утримання енергії, комплексну систему інженерних рішень. Витрати на опалення такого будинку складуть до 10% від витрачених коштів на опалення звичайного будинку. Така економія суттєва і вигідна, особливо для будівництва в Україні.

Наша компанія є офіційним представником в Черкаській області розробників стінових матеріалів (комблок) для будівництва пасивних будинків – будівельно виробничої компанії «AVcom».

Автор статті: Колесник Генадій Федорович, офіційний представник будівельно виробничої компанії «AVcom».